Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Něco o mně.....

Obrazek

 

 

 

Ahojky, jmenuji se Ivča a v únoru roku 2009 mi bylo 15 let.  Mám dva sourozence(bráchu a ségru) a jsem nejmladší Jinak chodím na státní gympl ve Žďáře nad Sázavou.

O prázdninách(nebo víkendech) chodím ke koním. Jezdím už třetím rokem. Měla jsem to štěstí a teď mohu jezdit na arabských plnokrevnících ve stáji Fryšavský dvorec. Ale ironií je, že jsem si oblíbila huculku Karu a její ,,společnici" Datiku. Karuš je takovej můj miláček(ale pěkně tvrdohlavej a línej). 

Dalším mým zájmem je výtvarka. Strašně ráda kreslím, takže chodím do kroužku. A do třetice všeho dobrého se zajímám o Gothiku. Ne neberu drogy:) a nejsem upír(jak si někteří lidé myslí,že Goth jsou).

No a taky mám ráda knížky a hudbu,..............prostě normál. Jako většina ostatních mám dny,kdy chci být sama. V poslední době je těch dnů celkem dost,takže jsem občas celkem ráda,že mám o tolik starší sourozence, kteří mě neotravují,atd.

 

 

 

V poslední době se chystám na přijímací zkoušky na střední školy(snad mi to vyjde). A taky se starám o našeho prďolu Mickyho a fotím:D

 

 

Něco o Fryšavském dvorci....

Obrazek

 

ObrazekObrazek

Stáj Fryšavský dvorec byla založena roku 1997 majitelem, panem Erikem Hrazdilem, v nádherné chráněné krejinné oblasti Žďárské vrchy, v málé obci Fryšava pod Žákovou horou. Už od počátku se soustředila na chov psů a koní(Německých ovčáků a Arabských asilních plnokrevníků, později i Huculů). Právě má ve své stáji ,,ubytovaných" 10 koní(z toho 2 jsou huculky a jedna je český sportovní pony) Momentálě tam dále chováme 3 feny německého ovčáka, jdnu fenu belgického ovčáka a jednu fenku kříženku belgického ovčáka a jezevčíka. A ssssspoustu dalších zvířátek:) taky se plánuje stavda druhé stáje(je už hodně koníků),ale ta je ještě daleko.

Naše stáj je spíš rekreační a chovatelská než nějaká závodní. Snažíme se koníky prodívat,tak kdyby měl někdo zájem ať písne.

 

 

 

 

 

 

Něco o mé rodince:-)

Moje rodina je pěkně rozrostlá. Mám dva sourozence, šest tet, čtyři strýce, osm bratranců, čtyři sestřenice, osm sestříňat... no prostě velká rodina!!! Já jsem tak trošku minula generaci, jelikož mi je 15 let a mé setře 27let a bratrovi 28let Jsem prostě opozdilec.  To je asi tak celá moje rodinka. Jinak přes týden bydlím u tety(nemusím dojíždět do školy). A taky náš pudlík Kim, který se narodil 29.5.07, takže už oslavil svůj první rok života. No a 5.10.2008 se nám narodil nový přírůstek do rodiny. Je to voříšek jménem Micky(více v rubrice Micky).

Kimík

 

Obrazek

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky já a moji blízcí :-)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář